O Nas

Bambik Bus

Od wielu lat zajmujemy się transportem osób do krajów Europy zachodniej i największą satysfakcję dla nas przynoszą klienci, którzy powracają  stale korzystając z naszych usług. Doceniamy zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni i dzięki temu stale staramy się poprawiać jakość wykonywanych usług. Pasażerowie naszych busów wraz z zakupem biletu zyskują ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas podróży. O bezpieczeństwo dbają także pasy i gaśnica, jednak największą moc posiada kierowca. To on dba o zachowanie spokojnej, miłej atmosfery oraz o bezpieczną podróż bez niespodzianek, dzięki swojemu doświadczeniu wybiera jak najlepszą drogę, aby dowieść pasażerów całych i zdrowych.

%
Bezpieczeństwa
%
Zadowolonych Klientów
Dlaczego

Bambik Bus?

Gwarancja bezpiecznej podróży

Systematyczne badania techniczne pojazdu oraz doświadczeni kierowcy to sukces naszej niezawodności. Bezpieczeństwo naszych pasażerów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Atrakcyjna cena

Posiadamy atrakcyjne ceny na tle naszej konkurencji.
Posiadamy również atrakcyjne zniżki dla naszych stałych pasażerów.

Transport bezpośrednio na miejsce

Nasi klienci mogą relaksować się podczas podróży, ponieważ deklarujemy się dowieźć każdego prosto pod wskazany adres, bez konieczności przesiadek.

Indywidualność

Potrzebujesz niestandardowego transportu? Dobrze trafiłeś! Po kontakcie z nami możemy dostosować przejazd tak aby spełnić twoje oczekiwania.

Zagraniczny transport przesyłek

Zarezerwuj Przejazd

Zarezerwuj swój przejazd lub inną usługę poprzez formularz dostępny na naszej stronie.